YAMAHA FZS 1000 FAZER İncelemesi (FZ1 FAZER) 1080P

YAMAHA FZS 1000 FAZER İncelemesi (FZ1 FAZER) 1080P


– Oturuş pozisyonu son derece rahat bir motosiklet. – Uzun turlarda gayet rahat edebileceğiniz, aynı zamanda gazı çektiğinizde atik bir motor. – Motorum yeni nesil motorlar gibi çok fazla elektronik olmasın, çok fazla donanım olmasın, – Mekanik olsun diyorsanız;

8 thoughts on “YAMAHA FZS 1000 FAZER İncelemesi (FZ1 FAZER) 1080P

  1. dostum eline sağlık, süper video, ben de alacaktım bir ara da XX alma yoluna gittim onlarda kombine fren olduğundan ötürü. YA BUNLARDA HARARET DURUMU NASIL? R1ler gibi hararetli mi çalışıyo?

  2. Merhaba, orijinal çiziksiz FZS1000 eksozu arıyorum. Belki modifiye eksoz takmışınızdır ve bu egzozda boşa çıktıysa talip olmak için mesajı yazdım. İnceleme için elinize sağlık.

  3. 260 rahat görüyor daha da gider di yol müsait değildi viraj lastik kalitesine göre değişir ama virajı güzel güncel 7.16 benzin litre fiyatı ile uzun yolda ara ara basmalı 300 km de 150 TL yaktı çok zevkli ve şakası olmayan Bi motor isteklerinize fazlasıyla cevap veriyor

  4. Bende yaklasik 1 ay önce 2005 modelini aldım. Aşırı memnunum özellikle karbüratör lu diye 2005 tercih ettim eski modelde enjeksiyon dan cekinirim. Benim yakit ortalamam 6 – 7 lt arasi sakin bir kullaniciyim ama yakit tuketimi olarak enjeksiyon dan bir farkini goremedim gayet başarılı. Virajlari öyle kabaca gecilemeyecek kadar güzel. Egzozum two brothers 3 bin devirde bile sesi istemsiz mutlu ediyor. Gazi acim bir devirlensin dediginizde kaskin icinde kahkahalar kopartabiliyor. Aşırı dengeli daha 5 km hizda bile ayaklari yere koyma ihtiyaci falan olmuyor. Gidon turu bayagi geniş küçük cc lerden bile daha çok dönüyor. 4 litre yağ aliyor 3 bin km de bir yağ değiştiriyorum 6 bin km de bir de filtresini ( bir dolu bir boş yani) . Üretim bandinin direk Japonya da olduğu zamanlar üretildiği icin eski model dahi olsa göz kapali alinabilecek bir motor. Ben evladiyelik aldım herkese tavsiye ederim. Ayrıca kullanimi da cok rahat ve kolay.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *